300+ occasions op voorraad
12 maanden BOVAG garantie
Aanpassingen conform RDW eisen
Sinds 1950 marktleider van NL
 - AB Bierman

Monteur Auto Aanpassingen (32-38 uur)

Ben jij klaar voor de volgende stap in je carrière? Wordt Monteur Auto Aanpassingen bij Aanpassingsbedrijf Bierman!

Wij zijn een carrosseriebedrijf en bouwen auto’s om voor rolstoelgebruikers en mindervalide mensen. Ofwel, we doen veel met de carrosserie van een auto, maar relatief weinig met de auto (motor) zelf. Het is daarom vooral handig als je letterlijk 2x rechterhanden hebt, dan dat je alle autotechnicus diploma’s hebt.
De werkzaamheden bestaan o.a. inbouwen van rolstoelliften/ inbouwen van stoelen/ vloeren/ verwarming/ rolstoelvastzetsystemen / verlichting/ panelen etc... Elke auto of bus is bij ons anders (enkel maatwerk opdrachten). Ofwel, we zoeken iemand die niet bang is voor flexibiliteit en afwisseling. Ad-hoc inspringen en creatief zijn is een enorme pré binnen ons bedrijf.

Functie eisen:

  • Pré maar absoluut niet vereist: Je hebt ervaring als interieurbouwer/monteur in de automotive branche.
  • Pré maar absoluut niet vereist: een afgeronde mbo-opleiding richting techniek, zoals mechatronica, autotechniek of werktuigbouw

Wat bieden wij?

  • Een uitdagende en afwisselende baan bij een toonaangevend bedrijf in de automotive branche.
  • 24 vakantiedagen bij een fulltime dienstverband;
  • Er zijn voldoende mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen, zoals het volgen van opleidingen en cursussen, of bijvoorbeeld een verdiepende technische training;
  • Pensioen en werkkleding;
  • Prettige werksfeer binnen een enthousiast en gemotiveerd team met échte vakmensen.
  • Goed uitgeruste werkomgeving met hoogwaardige apparatuur.

Solliciteer nu! 
 

Onze sollicitatieprocedure is eenvoudig en transparant:

 1. Vul je gegevens in via het formulier hiernaast.
 2. Na beoordeling van je sollicitatie nemen we contact met je op om je uit te nodigen voor een kennismakingsgesprek, indien je profiel aansluit bij onze wensen.
 3. Het kennismakingsgesprek vindt plaats met Lianne van Personeelszaken. Tijdens dit gesprek bespreken we of er een goede match is tussen jouw verwachtingen en wat wij te bieden hebben.
 4. Bij een positieve uitkomst volgt een tweede gesprek met onze werkplaatschef, je toekomstige leidinggevende of de directie, afhankelijk van de functie waarop je solliciteert.
 5. Als ook het tweede gesprek succesvol verloopt en we jou als kandidaat selecteren, doen we je een aanbod.
 6. Accepteer je ons aanbod? Dan verwelkomen we je graag als nieuw lid van ons team!

Naam

Zet hier je motivatie neer of upload je brief hieronder (let op dat dit .pdf bestanden moeten zijn)

Let op, dit moeten .pdf bestanden zijn

Contact opnemen?

Heb je vragen over onze openstaande vacatures? Neem contact op met onze afdeling Personeelszaken via personeel@bierman.eu. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

0252 - 210611